دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

اخبار

تشکیل اولین جلسه بررسی شرح خدمات " تدقیق طرح مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان بوشهر"

تشکیل اولین جلسه بررسی شرح خدمات " تدقیق طرح مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان بوشهر"

اولین جلسه بررسی شرح خدمات "طرح تدقیق  مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان بوشهر" با حضور نمایندگان کارفرما، اعضای کمیته تخصصی طرح مذکور، نماینده وزارت کشور، نماینده معاونت معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی و شرکت مهندسین مشاور سازه پردازی ایران در محل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار گردید.

بخش مدیریت سواحل اداره کل مهندسی سواحل و بنادر با اعلام این خبر افزود طرح تدقیق مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی(ICZM) استان بوشهر با هدف به ‌هنگام‌سازی و روزآمد نمودن مطالعات و یافته‌های طرح ملی در سطح استان و با توجه به تغییرات اطلاعات و داده‌ها (مانند تغییرات تقسیمات سیاسی، نتایج حاصل از  سرشماری سال‌های 85 و 90، تهیه و ابلاغ سیاست‌های کلی نظام در بخش‌های مرتبط، سیاست‌های کلی و رویکردهای موثر در تدوین برنامه پنجم توسعه، تغییر شرایط و محیط بین‌المللی و غیره) تدوین می‌گردد. طرح مزبور با محور قرار دادن مسایل و مشکلات مناطق ساحلی در استان بوشهر ارایه راهکارهای اجرایی به منظور رفع این مشکلات را دنبال خواهد کرد و می بایست پاسخگوی نیازهای توسعه ای و رویکرد حفاظتی و توسعه پایدار با نگاه جامع نگر و یکپارچه برای این استان باشد. 

شایان ذکر است بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته جلسات آتی به صورت هفتگی تا زمان تهیه اسناد ارزیابی فنی و مالی برگزار خواهد شد.

۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۸۳۲

نظرات بینندگان


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.